ورود اعضا ثبت نام
خانه اخبار و مقالات
   معرفی کلی خدمات اسكان در كانادا Afterlanding services

خستگی ناشی از سفر طولانی، جت لگ، سؤال و جواب ها و پر کردن فرمهای معمول در فرودگاه، حمل چندین چمدان کوچک و بزرگ، سردرگمی، ضعف زبان، نا آشنایی با محیط، بی اعتمادی، غربت، تنهایی، همه و همه تجربه ی مشترک تمامی تازه واردان در روزهای اول مهاجرت است.

سرویس اسكان در کانادا (خدمات بعد از ویزای کانادا) مجموعه خدمات پس از ورود می باشد که به منظور هموارسازی راه پیش روی مهاجران در اولین روزهای مهاجرت، اسکان اولیه آنها، تسهیل انجام امور اداری، پرهیز از هزینه های اضافه، جلوگیری از اتلاف وقت و انرژی، اطمینان از روند صحیح پیشرفت کارها و مکاتبات اداری لازم از بدو ورود به ایرانیان تازه وارد کانادا ارائه میگردد.

خدمات پس از ورود می تواند راهی مطمئن برای ورود سریع و آسان تازه واردان به جامعه جدید باشد که با کمترین هزینه ممکن برای ارائه سرویسها با کیفیت مطلوب و مناسب شأن هموطنان عزیز صورت میگیرد. این خدمات در دو سطح اولیه و تکمیلی ارائه می شوند که افراد بسته به نیازهای خود و خانواده شان اقدام به خرید یکی از این سرویس ها مینمایند. کلیه خدمات مربوط به کودکان در سرویس تکمیلی ارائه می شود.

برای سفارش هر یک از پكيجها متقاضیان بعد از تکمیل فرم سرویس افترلندینگ قرارداد را یا بصورت آنلاین و یا با مراجعه به دفتر تهران امضاء می نمایند و مبلغ ودیعه مسکن به مبلغ 500 دلار کانادا و همچنین مبلغ قرارداد را بسته به نوع خدمات درخواستی را بصورت آنلاین و یا با مراجعه به دفتر تهران پرداخت می نمایند. متقاضیان  بعد از ورود به کانادا مورد استقبال در فرودگاه قرار میگیرند و هنگام تحویل محل اسکان موقت مبلغ اجاره مسکن را پرداخت می نمایند. سپس ارائه خدمات پس از ورود با توجه به بسته انتخابی صورت میگیرد. مبلغ ودیعه مسکن حداکثر ده روز بعد از پایان کار و تحویل مکان اجاره ای و کلیه لوازم و مبلمان و تجهیزات آن به طور صحیح و سالم به متقاضی عودت می شود (مگر در صورت ایجاد خسارت های احتمالی).

ما به شما توصیه میکنیم چنانچه می خواهید از مسکن موقت باب میل خود با امکان انتخاب های بیشتر برخوردار شوید سه ماه قبل از پرواز قرارداد را عقد نمایید و کلیه اطلاعات مربوط به برنامه سفر، اطلاعات افراد خانواده و مقدار بار همراه را به طور دقیق اعلام نمایید تا مقدمات ورود شما با بهترین برنامه ریزی و کمترین هزینه صورت گیرد.

برای کسانی که قرارداد خدمات افترلندینگ(پس از ورود) دارند رزرو مسکن موقت با اطمینان و آرامش خاطر بیشتری انجام خواهد شد و در اینصورت گروه به نمایندگی از آنها در کانادا صحت آگهی مسکن انتخابی آنها را تأیید کرده و با مالکان قرارداد مسکن موقت را به امضاء میرساند و واحد تا لحظه ورود متقاضی برای ایشان رزرو میگردد. در این موارد نیز بعد از تحویل واحد از سوی مالک به متقاضی کلیه مسئولیتها بر عهده مستأجران و مالکان میباشد. توصیه میگردد شرایط، ضوابط و مقررات سرویس افترلندینگ و مسکن موقت را با دقت مطالعه و سپس فرم مخصوص درخواست سرویس افترلندینگ (خدمات پس از ورود) را تکمیل نمایید. همانطور که گفته شد چنانچه خود میخواهید با مالکان تماس بگیرید و نیازی به عقد قرارداد سابلیز به وکالت گروه با مالکان ندارید نیازی به پر کردن فرم افترلندینگ نمیباشد.

لطفا قبل از پر کردن فرم درخواست سرویس افترلندینگ توضیحات مربوط به خدمات اولیه و تکمیلی و همچنین شرایط، ضوابط و مقررات این سرویس را به دقت مطالعه کنید.

تاریخ ارسال: 1393/4/21
تعداد بازدید: 5229
پر بازدیدترین مطالب:
پكيج ويژه اسكان مهاجران
تور كانادا ویژه تابستان

اينستاگرام تلويزيون 📺 ايرانيان كانادا

درباره ما 2019© تماس با ما