ورود اعضا ثبت نام
خانه اخبار و مقالات
گردشگران و مهاجران کانادا بخوانند:
پكيج تكميلى ترنسفر و اسكان ويژه مهاجران
چرا بايد پكيج تور يا اسكان كانادا بخرم؟
در كانادا کاندو اجاره كنيم يا آپارتمان رنتال؟
چند توصيه مفيد در طول پرواز به كانادا
پكيج زايمان، اخذ پاسپورت كانادايى نوزاد
سگ یا گربه در سفر کانادا داريد؟!
براى اين بود كه چمدانهايم زياد بود !
٦ نكته درباره اجاره آپارتمان در كانادا
تأثير هايسيزن بر پرواز و اقامت در كانادا
١٤ سورپرايز بد شب اول در كانادا
ترنسفر و اسكان دانشجويان در كانادا
تشخیص بدباگ در هتل يا خانه در كانادا
كالاى ممنوعه موقع ورود به كانادا كدامند؟
اجاره خانه در كانادا: آسان نمود اول...
پكيج ويژه براى افراد داراى ويزاى مالتيپل
ويژگيهاى كاندوهاى لوكس ما در كانادا
مونترال بهتره يا تورنتو ؟!
تفاوت اجاره ها در مونترال با ونكوور
قبل از چمدان بستن براى كانادا بخوانيد !
پکیج نوروز و تابستان ٩٩: تور ١٧ روزه کانادا
كدام پرواز كانادا براى من مناسب است؟
تور اكتشافى كانادا؛ تورنتو، مونترال، ونکوور
   معرفی سرویس مسکن موقت کانادا - مونترال، تورنتو، ونکوور

سرویس مسکن موقت کانادا برای چه کسانی مفید است ؟

سرویس مسکن موقت کانادا ارائه شده توسط گروه ورود دات کام بمنظور رفع نیاز هموطنان تازه وارد به کانادا بگونه ای فراهم گردیده که مهاجران تازه وارد به تورنتو، مونترال و ونکوور بتوانند با توجه به امکانات اقتصادی و تعداد افراد خانوار قبل از اولین ورود به کانادا مسکن موقت دلخواه (آپارتمانهای مبله کامل در تورنتو، مونترال، ونکوور) را رزرو نمایند.

متقاضیان اسکان موقت کانادا میتوانند قبل از پرواز کانادا به صفحات مجزای مسکن موقت ونکوور، مونترال و تورنتو يا ساير شهرها مراجعه نموده و پس از انتخاب آگهی مسکن موقت مناسب مورد نظر خود كُد آگهى را يادداشت كرده و با امور مشتريان تماس گرفته و نسبت به رزرو واحدهای مبله کامل جهت اسکان موقت اقدام نمایند. برای این منظور پرداخت مبلغی بعنوان ودیعه مسکن موقت نياز ميباشد و همچنین در مواردی نیاز به تنظیم قرارداد ليز يا سابليز (اجاره) يا ليز ترنسفر (انتقال اجاره براى مدت طولانى) میباشد كه توسط همكاران ما در كانادا صورت ميگيرد. براى مشتريانى كه يكى از پكيجهاى تور و اسكان را خريدارى كرده اند اين خدمات در مفاد پكيج مشمول است، هزينه رزرو مسكن و ترنسفر فرودگاه براى ساير متقاضيان در مونترال ٣٠٠ دلار و در تورنتو و ونكوور ٤٠٠ دلار ميباشد.

متقاضیان میتوانند به روشهای مختلف از جمله کردیت کارت، کارتهای عضو شتاب و یا از طریق دفتر تهران نسبت به پرداخت هزینه پكيج، وديعه و همچنين اجاره اقدام نمایند.

گروه ورود دات کام هیچ مسئولیتی را در قبال خلف وعده مالکان يا شركتهاى كانادايى، ودیعه های دریافتی توسط آنها و همچنین نحوه تعامل مستأجران و مالکان با یکدیگر نمیپذیرد و بدینوسیله از خود سلب هرگونه مسئولیت را مینماید. همچنین این گروه هیچ مسئولیتی در قبال عدم پرداخت اجاره بها از جانب مستأجران، وارد شدن آسیب به تجهیزات و وسایل و امکانات منازل مورد اجاره و یا خلف وعده و یا اعلام هویت غیر واقعی یا هرگونه خسـارت احتمالی از جانب مستأجران را نمیپذیرد و بدینوسیله هرگـونه مسئولیت را از خود سـلب مینماید. ایـن بر عهـده خود مالک و مستأجر میباشد که تعامل خوب و سالمى با يكديگر صورت دهند. بعد از ورود متقاضی به کانادا و تحویل واحد از سوی مالک به متقاضی کلیه مسئولیتها بر عهده مستأجران و مالکان میباشد. توصیه میگردد شرایط، ضوابط و مقررات سرویس مسکن موقت و سرویسهاى افترلندینگ (پكيجهاى پس از ورود) را با دقت مطالعه نمایید.

ما به شما توصیه میکنیم چنانچه می خواهید از مسکن موقت باب میل خود با امکان انتخاب های بیشتر برخوردار شوید سه ماه قبل از پرواز بطور مداوم به صفحه آگهی ها سر بزنید تا در صورت وجود واحد مورد پسند بتوانید نسبت به رزرو بموقع اقدام نمایید و بخصوص در هایسیزنها از پرداخت مبالغ  اضافه جلوگیری نمایید.

با توجه به راه اندازی و فعالیت صفحات مسکن موقت هشت شهر بزرگ کانادا هموطنانی که مقصد آنها شهرهای ادمونتون، کبک سیتی، کلگری، اُتاوا و وینی پگ میباشد نیز میتوانند به صفحات مربوطه مراجعه نمایند و درصورت وجود واحدهای مناسب نسبت به رزرو از طریق گروه اقدام نمايند.

تاریخ ارسال: 1393/05/16
تعداد بازدید: 7000
پكيج ويژه اسكان مهاجران
تور كانادا نوروز و تابستان ٩٩

اينستاگرام تلويزيون 📺 ايرانيان كانادا

درباره ما 2019© تماس با ما